CEİDizler Projesi kapsamında dokuz proje uygulama ilinde gerçekleştirilecek olan planlama atölyeleri Trabzon’da başladı. 14-15 Eylül 2021’de yüz yüze gerçekleştirilen atölyeye Trabzon Yerel Eşitlik İzleme Platformu bileşenleri olan sivil toplum örgütleri, akademi, meslek odaları, yerel yönetimler ve sendikalardan temsilciler katılım sağladı.

Yayın Tarihi: 15.09.2021

Planlama Atölyelerimiz Başladı

CEİDizler Projesi kapsamında dokuz proje uygulama ilinde gerçekleştirilecek olan planlama atölyeleri Trabzon’da başladı. 14-15 Eylül 2021’de yüz yüze gerçekleştirilen atölyeye Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Femin Art, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, İş-Kur, Kadın Eğitim ve İstihdamı Artırma Derneği, Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Oğuz Mahallesi Üretici Kadınlar Derneği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yerel Eşitlik Birimi, Trabzon Eşitlik İnisiyatifi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Trabzon Valiliği, Türk Kadınlar Birliği ve Yetişme Çağındaki Çocukları Koruma Derneği temsilcileri katılım sağladı.

 

Burcu Üzümcüler tarafından yürütülen atölyede planlama sürecindeki önemli başlıklar tartışıldı, Trabzon’un mevcut durumu değerlendirildi ve Trabzon Yerel Eşitlik İzleme Planına yönelik grup çalışmaları gerçekleştirildi.

 

Planlama Atölyelerimize 24-25 Eylül 2021 tarihlerinde Samsun’la devam edeceğiz.

 

 


Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir.