Hibe Uygulama Eğitimimizi, CEİDizler Hibe Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan STÖ'lerin temsilcileriyle 17-18 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Yayın Tarihi: 19.08.2021

Hibe Uygulama Eğitimi Gerçekleştirildi

CEİDizler Hibe Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan Eşit Nesiller Derneği, Engelli Kadın Derneği, Kalkınma Göç ve Sosyal Politikalar Derneği, Amazon Kadın ve Yaşam Derneği, Üniversiteli Kuir Araştırmaları ve Lezbiyen Gay Biseksüel Trans İnterseks Dayanışma Derneği, Kadına Özgürlük ve Eşitlik Derneği, Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etütler Vakfı, Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği, Turuncu Dernek, Kadın Erkek Birlikte Sosyal Eşitlik Derneği, İnsanca Yaşam ve Demokratik Toplum Derneği temsilcilerinin katılım sağladığı eğitim 17-18 Ağustos 2021 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi.

 

Eğitim, CEİD Yönetim Kurulu Başkanı Gülay Toksöz’ün açılış konuşması ile başladı. Proje Direktörü Ülker Şener’in ve CEİM Koordinatörü Hasan Kürşat Akcan’ın CEİDizler Projesi’ne ilişkin sunumlarının ardından Hibe Koordinatörü Aylin Coşkun eğitimi gerçekleştirdi. STÖ temsilcilerinin aktif katılımlarıyla zenginleşen eğitimde CEİDizler Hibe Programı ve uygulama süreçlerine ilişkin detaylı bilgi aktarıldı.

 

CEİDizler Hibe Programı kapsamında desteklenen projelere ilişkin haberlere web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.


Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir.