18 Şubat 2022 Cuma günü Gaziantep paydaşlarımızdan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Barosu, Gaziantep Kent Konseyi ve Girişimci Kadınları Destekleme Derneği ile bir araya geldik.19 Şubat 2022 Cumartesi günü ise Gaziantep Yerel Eşitlik İzleme Platformu toplantısı gerçekleştirdik.

Yayın Tarihi: 19.02.2022

Gaziantep’te Faaliyetlerimiz Devam Ediyor

Gaziantep’teki faaliyetlerimize devam ediyoruz. 18 Şubat 2022 Cuma günü Gaziantep paydaşlarımızdan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Barosu, Gaziantep Kent Konseyi ve Girişimci Kadınları Destekleme Derneği ile bir araya geldik.

19 Şubat 2022 Cumartesi günü ise Gaziantep Yerel Eşitlik İzleme Platformu toplantısı gerçekleştirdik. Yüz yüze gerçekleştirilen toplantıda, Gaziantep Yerel Eşitlik İzleme Planı’nda yer alacak göstergeleri tartıştık.

Toplantıya Annece Derneği, Eğitim-İş Sendikası, GADEM, GAYİKAD, Gaziantep Barosu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Kent Konseyi, Gaziantep Üniversitesi, Gaziantep Sanayi Odası, GİKAD, Girişimci ve Üretici Kadın Derneği, GOAB-DER, Günsifed, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Mimarlar Odası, SADA Kadın Kooperatifi, STK Platformu, TDER, Türkiye Barolar Birliği Kilis Hukuk Kliniği, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi temsilcileri katılım sağladı.


Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir.