03 Şubat 2022 Perşembe günü Eskişehir paydaşlarımızdan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Barosu, İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı, Odunpazarı Belediyesi ve Tepebaşı Belediyesi ile bir araya geldik. 04 Şubat 2022 Cuma günü ise Eskişehir Yerel Eşitlik İzleme Platformu toplantısı gerçekleştirdik.

Yayın Tarihi: 04.02.2022

Eskişehir Yerel Eşitlik İzleme Planı Hazırlıkları Devam Ediyor

Eskişehir’deki faaliyetlerimize devam ediyoruz. 03 Şubat 2022 Perşembe günü Eskişehir paydaşlarımızdan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi,Eskişehir Barosu, İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı, Odunpazarı Belediyesi ve Tepebaşı Belediyesi ile bir araya geldik. 04 Şubat 2022 Cuma günü ise Eskişehir Yerel Eşitlik İzleme Platformu toplantısı gerçekleştirdik. Yüz yüze gerçekleştirilen toplantıda, Eskişehir Yerel Eşitlik İzleme Planı’nda yer alacak göstergeleri tartıştık.
 

Toplantıya Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Barosu, Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kadın Savunması, İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı, Morel, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, TMMOB ve Turuncu Kadın Kooperatifi temsilcileri katılım sağladı.


Avrupa Birliği tarafından
finanse edilmektedir.